Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Priority
pl: Priorytet

en: None
pl: Brak

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Count
pl: Liczba

en: Medium
pl: Średnie

en: Level
pl: Poziom

en: API key
pl: Klucz API

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Store information
pl: Informacja dotycząca sklepu

en: App ID
pl: ID aplikacji
