Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: None
pt: Nenhum

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Count
pt: Contagem

en: Medium
pt: Médio

en: Level
pt: Nível

en: API key
pt: Chave API

en: Project ID
pt: ID do Projecto

en: Store information
pt: As informações da loja
