Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Priority
sv: Prioritet

en: None
sv: Ingen

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Count
sv: Antal

en: Medium
sv: Mellan

en: Level
sv: Nivå

en: Store information
sv: Butiksinformation

en: App ID
sv: ID-nummer för app
