Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Priority
sk: Priorita

en: None
sk: Žiadne

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Count
sk: Počet

en: Medium
sk: Stredná

en: API key
sk: API kľúč
