Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: None
ta: இல்லை

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Medium
ta: தகுந்த
