Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Priority
da: Prioritet

en: None
da: Ingen

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Count
da: Antal

en: Level
da: Niveau

en: API key
da: API-nøgle

en: Store information
da: Butiksinformation
