Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Priority
hu: Fontosság

en: None
hu: Nincs

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Count
hu: Mennyiség

en: Medium
hu: Közepes

en: Level
hu: Szint

en: API key
hu: API kulcs

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Store information
hu: Bolt adatai

en: Accessibility check
hu: Akadálymentesség ellenőrzése
