Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Count
kk: Саны

en: Medium
kk: Орташа
