Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: None
pt: Nenhum

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Count
pt: Contar

en: Medium
pt: Médio

en: Level
pt: Nível

en: API key
pt: Chave da API

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: App ID
pt: ID do Aplicativo
