Term CSV Export Import (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
