Term CSV Export Import (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: About
fi: Tietoja
