Term CSV Export Import (8.x-2.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin
