Term Delete Protection (1.0.1-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Vocabulary ID
bo: སྤྱི་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
