Term Delete Protection (1.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Configuration
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
