Term Delete Protection (1.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie
