Term Delete Protection (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Vocabulary ID
tr: Sözlük ID

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: About
tr: Hakkında
