Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
