Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Vocabulary ID
cy: ID geirfa

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
