Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz
