Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
