Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Configuration
mn: Тохиргоо
