Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Vocabulary ID
ro: ID-ul vocabularului

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: About
ro: Despre
