Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Vocabulary ID
ru: ID словаря

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Features
ru: Особенности

en: About
ru: Информация

en: Paragraphs
ru: Параграфы
