Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Vocabulary ID
sv: Vokabulärets ID

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Features
sv: Funktioner

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
