Term Delete Protection (1.0.1-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: About
uk: Про модуль

en: Paragraphs
uk: Абзаци
