Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژگان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: About
fa: درباره
