Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Vocabulary ID
hu: Szótárazonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Features
hu: Jellemzők

en: About
hu: Leírás

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító
