Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Vocabulary ID
ta: வகைப்பாட்டு குறி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
