Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Vocabulary ID
ar: المعرف ID للمعجم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول
