Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Vocabulary ID
de: Vokabular-ID

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über

en: Entity type ID
de: Entitätstyp-Id
