Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Vocabulary ID
es: ID del vocabulario

en: Configuration
es: Configuración

en: Features
es: Características

en: About
es: Acerca de
