Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Vocabulary ID
fr: Identifiant (ID) de vocabulaire

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: About
fr: À propos
