Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Vocabulary ID
id: ID kosakata

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Features
id: Fitur

en: About
id: Tentang
