Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
