Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
