Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over
