Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Vocabulary ID
pt: ID do vocabulário

en: Configuration
pt: Configurações

en: About
pt: Sobre

en: Entity type ID
pt: ID do Tipo de Entidade
