Term Delete Protection (1.0.1-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: About
sk: Informácie o
