Term Delete Protection (2.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Vocabulary ID
be: ID слоўніка

en: Configuration
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб
