Term Delete Protection (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Vocabulary ID
ca: ID del vocabulari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Features
ca: Funcionalitats

en: About
ca: Detalls
