Term Delete Protection (2.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Vocabulary ID
da: Ordforråd ID

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om
