Term Delete Protection (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Configuration
et: Seadistus

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist
