Term Delete Protection (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Vocabulary ID
fi: Sanaston ID

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: About
fi: Tietoja
