Term Delete Protection (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: About
he: אודות
