Term Delete Protection (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Vocabulary ID
it: ID vocabolario

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: About
it: Informazioni
