Term Delete Protection (2.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Vocabulary ID
ja: ボキャブラリーID

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: About
ja: アバウト
