Term Delete Protection (2.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Vocabulary ID
pl: Identyfikator słownika

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: About
pl: O stronie
