Term Delete Protection (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
