Term Delete Protection (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Vocabulary ID
ar: معرّف ID المعجم

en: Configuration
ar: الضبط

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول
