Term Delete Protection (2.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis
